חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות חברת קורש - מכשירים לגילוי וכיבוי אש בחולון

חברת קורש גילוי אש פועלת החל משנת 1986 ועוסקת בשיווק ומכירת ציוד לכיבוי וגילוי אש.
ברשות חברת קורש גילוי אש, הסמכה למתן שירותי תחזוקה על פי תקן 129 חלק 1. החברה פועלת למתן שירות ומוצרים איכותיים ומתעדכנת בקביעות בחידושי הבטיחות וגילוי האש בשוק. קורש גילוי אש 2003 מחזיקה בשני סניפים: סניף מרכז וסניף אילת. ברשות החברה היכולת לספק שירותים ופתרונות בתחום בטיחות האש בכל רחבי הארץ.

כיבוי אש חולון

החברה מחזיקה יועצים ומומחים העובדים לפי התקנים של מכון התקנים הישראלי, הרשויות המקומיות, נציבות הכבאות, דרישות חברות הביטוח ועוד. חברת קורש גילוי אש גאה להציע את שירותיה עבור תושבי חולון והמרכז. החברה מחזיקה בניסיון של שנים רבות מול לקוחות במגזר הפרטי והציבורי. החברה מתמחה בשיווק ואחזקה של ציוד גילוי וכיבוי אש, מספקת את שירותיה תוך דגש על בטיחות ומקפידה על תקנות שירותי הכבאות.

ציוד כיבוי אש בחולון

חולון היא אחת הערים הבולטות ביותר באיזור גוש דן. מדי יום מגיעים אל חולון אלפי מבקרים, עובדים ואנשי עסקים המתנהלים בין מוסדות ציבור ובניינים פרטיים. כתוצאה מכך, רמת הסיכון לנזקי אש עולה, ולכן יש צורך בציוד מיוחד, שיזהה מוקדי אש ועשן וכמו כן גם ציוד לכיבוי אש המתאים. נציגי החברה שלנו יכולים להעניק לכם ייעוץ אישי על פעולות בטיחות אש בעיר חולון. אנו מתאימים את מערכת הכיבוי בכפוף לתנאי השטח, מסייעים בבחירת כלים העולים בקנה אחד עם הצרכים של העסק, ומתחייבים לספק הצעת מחיר משתלמת.

החברה שלנו משווקת רק ציוד כיבוי אש העומד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר. לאורך השנים צברנו ידע, ניסיון וכלים, המאפשרים ביצוע בדיקות תפעוליות שוטפות עבור תושבי חולון והסביבה. בין היתר, באמצעות יצירת קשר עם נציגי החברה תוכלו לתאם התקנה של ציוד כיבוי אש. צוות המתקינים שלנו עובר הסמכות מיוחדות ויכול להציל חיים.

קורש גילוי אש - לקוחות ממליצים

אנו מספקים את שירותי הייעוץ ללא התחייבות, ונשענים על היכרות עמוקה עם כללי הבטיחות בישראל!

חייגו 03-5588233 , ותוכלו לשמוע פרטים נוספים על כיבוי אש חולון.

תפריט נגישות