צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ברז כיבוי אש

 
 
 
זקוקים לברז כיבוי אש לצורך הפעלת מוסד ציבורי? נדרשים לעמוד בהוראות הבטיחות באש, ולא יודעים למי לפנות? חייגו למספר 03-5588233, ונציגי חברת קורש גילוי אש יסבירו לכם את כל הפרטים.
ברז כיבוי אש ידוע בשם ברז שריפה, והוא משמש בתור אמצעי הגנה מאש. בניגוד לאמצעים ביתיים, מקור המים של הברז מסופק על ידי הרשות המקומית. מטרתו היא לאפשר לשירותי כיבוי האש להתחבר אל מערכת המים העירונית, לשם סיוע בכיבוי שריפות או דליקות.
 

יש מספר פרמטרים הקובעים את יעילות הברז כיבוי אש:

 
 
  • איכות – על הברז לעמוד בתווי התקן הנדרשים, ולהיות מיוצר מחומרי גלם עמידים.
  • מיקום – הברז מוצב בדרך כלל ברחובות סואנים, ומחייב התאמה לאופי השימוש. בנוסף, יש להימנע מחסימה של הברז או מחנייה של רכבים אשר יכולים להקשות על השימוש בו.
  • שסתום – זהו רכיב מרכזי בכל ברז. השימוש בברז נעשה באמצעות חיבור צינור ופתיחה של השסתום לצורך אספקת זרם מים עז. הלחץ הנדרש הוא בסביבות 350 פסקל, בכפוף לגודל ומרחק מקור המים ממוקד השריפה.
 
 
 
ברז כיבוי אש
 
 
 
 

הוראות שימוש בברז שריפה

 
את הצינור של הכבאית יש לחבר אל הברז על פי הוראות מדויקות. רק לאחר החיבור ניתן להשתמש במשאבה של הכבאית לצורך הגברת לחץ המים, או לחילופין למטרת פיצול לחץ המים למספר זרמים שונים. בכל מקרה, ההמלצה העיקרית היא להימנע מפתיחה או סגירה של ברז כיבוי אש במהירות רבה מדי. פעולה כזו נחשבת מסוכנת, ועלולה לפגוע בצנרת הסמוכה.
 
חייגו 03-5588233 לקבלת הצעת מחיר משתלמת.
ברז כיבוי הוא מוצר ייחודי ובולט בתחום של בטיחות באש. אנחנו בחברת קורש גילוי אש מספקים מוצרים מן הסוג הזה עבור עיריות מקומיות ולקוחות בכל רחבי הארץ.