צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גלאי גז

 
 
עובדים במפעל עם חשש לדליפות גז? רוצים לקבל התראת שמע ותאורה על דליפות מסוכנות?
חייגו 03-5588233, כדי לקבל הצעת מחיר על ציוד איכותי מבית חברת קורש גילוי אש.
גלאי גז נועד לזהות ריכוז של חומר דליק מסוג גז טבעי או גפ"מ. הגלאי פועל כאשר ריכוז הגז מגיע לרמה מוגדרת מראש. אפשר ואף רצוי להתאים את פעילות הגלאי לאופי העסק וסוג העבודה המתבצעת בתוך המפעל, המחסן, האולם או הבניין. בצורה כזו יכול כל לקוח לעמוד בדרישות בטיחות האש, ולהבטיח סביבה אופטימאלית עבור העובדים.

אנחנו בחברת קורש גילוי אש מתמחים בהתאמה של פתרונות כיבוי ללקוחות. יש לנו צוות שלם של יועצים, אשר יסביר לכם מה המשמעות של התקנת גלאי גז בצורה נכונה ומקצועית. מעבר לכך, אנו מספקים שירותי תחזוקה ובדיקות תקופתיות.

 
 
 
תפקידו של גלאי גז הוא למנוע שורה ארוכה של נזקים הנובעים מדליפות:
 

 
 
 
1
 
נפיצות
 
 
 
2
 
שריפה
 
 
 
3
 
חנק
 
 
 
 
 

תכונותיו של גלאי גז

 
מיד עם הפעלת ההתראה מומלץ לסגור את ברזי הגז, ולא להפעיל שום מכשיר חשמל. חובה להזעיק בדחיפות טכנאי גז או את נציג של ספק הגז, על מנת לבצע בדיקה היקפית, ולמנוע את הישנות המקרים. הגלאי הוא מוצר חיוני שיכול לגלות נזילות של כל סוגי הגזים:
  • פרופן
  • בוטן
  • גז CO2
  • S2H
  • CO

בנוסף, את הציוד שאנו מספקים ניתן לחבר אל מערכות ברזי גז חשמליים או מכאניים, הנותנות אינדיקציה מלאה על הימצאות הדליפה. הגלאי עובד על מתח של V220, הוא בעל עמידות גבוהה של עד 95% לחות, והוא מצויד בחיישן טכנולוגי מתקדם.
 
רוצים לצייד את הבית בגלאי גז עם תו תקן? עובדים במפעל עם חשש לדליפות גז? רוצים לקבל התראת שמע ותאורה על דליפות מסוכנות חייגו 03-5588233, כדי לקבל הצעת מחיר על ציוד איכותי מבית חברת קורש גילוי אש.