צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התקנת מערכות גילוי אש

 
מערכות לגילוי אש הן מערכות שמצילות חיים. אנשים רבים חייבים למערכות אלו את חייהם והיעילות שלהם בעת דליקה היא מיידית ויעילה במיוחד. שריפות מתרחשות מידי יום ולמרות שאנחנו לא שומעים על זה בחדשות הן גורמות לנזק רב ואנחנו אף פעם לא יודעים מתי הן יגיעו גם אלינו. בימים חמים כמו בקיץ השרבי של ישראל יש סיכוי שיהיו שריפות במקומות פתוחים וגם במתארים עירוניים מה שיכול להוביל לנזק רב ופגיעה בחיי אדם.
 
 

מי צריך מערכות לגילוי אש?

 
מערכת גילוי אש היא מערכת מתוחכמת שיודעת לזהות בעירה ולכבות אותה באופן מיידי. יש כמה סוגים של מערכות ובמקומות ציבוריים זהו תנאי לבנייה שלהן. לפי התקן ישראלי מספר 1220 חלק 3 חובה על מקומות אלו להתקין מערכת לגילוי אש איכותית שתיבדק ותתוחזק כראוי. מקומות ציבוריים כמו תיאטרון, קניונים, נמלי תעופה, מפעלים ומסעדות ועוד שלל מקומות אחרים בהם עוברת כמות גדולה מאוד של אנשים חייבים התקנה איכותית ומבוקרת של מערכת כזו.
 
 
 
התקנת מערכות גילוי אש
 
 
 
 

אלו מערכות יש וכיצד זה מתבצע?

 
  • מערכות לגילוי אש הן מערכות אוטומטיות שפועלות כמתריעות. ברגע שהחיישנים מזהים עשן או עלייה בטמפרטורה הם מתריעים בפני מוקד לכיבוי אש ומפעילים אזעקה חזקה וההתרעות יכולות להגיע עד לטלפון החכם של הבעלים של המקום. בחלק מהמקרים, תלוי בסוג המערכת, ניתן גם לכבות את האש שפרצה באופן אוטומטי ומיידי.
  • התקנה של מערכת גילוי אש הכרחית גם מצד הביטוח. לא ניתן לבטח עסקים או מפעלים במידה ואין בה מערכת לגילוי אש לפי הדרישות של חברת הביטוח. חברות הביטוח לא יכבדו כל מערכת והדרישה היא בהתאם לגודל העסק וכמובן סוג העסק, שכן יש עסקים בהם יש שימוש באש והם נמצאים בסיכון גבוה יותר, כך גם הדרישה מרשויות החוק משתנה בהתאם לקריטריונים אלו.
  • מערכות לגילוי אש מתחלקות לרמה 1 ולרמה 2. מערכות גילוי אש רמה 1 לא שולחות את ההתרעה למוקד כיבוי אש אלא למוקד בקרה אלקטרוני שמאויש 24 שעות. מערכת רמה 2 עולה יותר ולכן אין אותה בכל העסקים אך היא יותר בטוחה כיוון ששולחת את ההתרעה ישר לתחנת הכיבוי הקרובה ואלו יגיעו במהרה בלי צורך לעבור דרך ארוכה יותר.
  • ברגע שהמערכת שהותקנה מרגישה בשריפה היא שולחת התרעה קולית חזקה מאוד במערכת הכריזה כדי שכל האנשים יידעו שהם צריכים להתפנות. ישנן גם נוריות סימון שמתריעות ובחלק מהמקרים הן גם מובילות אל שטחי הפינוי המיועדים או שמתחתם יש הכוונה לאן צריך להגיע.

קורש גילוי אש מבטיחים לכם ליווי מלא במהלך בחירת מערכות גילוי האש,
התקשרו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם
03-5588233

קורש גילוי אש מספקים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בכל הנוגע לגילוי וכיבוי אש. לאחר ההתקנה המקצועית של המערכות כפי שהן נחוצות לכם, אנחנו נבצע את הבדיקה המקיפה ונאשר את תקינות המערכות אחריה – כאשר אתם יכולים להיות בטוחים שעם השירות שלנו סכנת האש במרחב שלכם יורדת למינימום.