צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיבוי אש חולון

 
זקוקים לשירותי כיבוי אש בחולון?
רוצים לקבל מידע על קטלוג מוצרים
ומערכות גילוי אש?
מעוניינים להתייעץ עם איש מקצוע
לגבי הנחיות כיבוי?
 
צרו קשר עם נציגי חברת קורש במספר
03-5588233, ונשמח לעמוד לרשותכם.
 
 
חברת קורש גילוי אש בע"מ גאה להציע את שירותיה עבור תושבי חולון והמרכז. החברה מחזיקה בניסיון של שנים רבות מול לקוחות במגזר הפרטי והציבורי. החברה מתמחה בשיווק ואחזקה של ציוד גילוי וכיבוי אש, מספקת את שירותיה תוך דגש על בטיחות ומקפידה על תקנות שירותי הכבאות.
 

מה מיוחד בשירותי כיבוי אש בחולון?

 
חולון היא אחת הערים הבולטות ביותר באיזור גוש דן. מדי יום מגיעים אל חולון אלפי מבקרים, עובדים ואנשי עסקים המתנהלים בין מוסדות ציבור ובניינים פרטיים. כתוצאה מכך, רמת הסיכון לנזקי אש עולה, ולכן יש צורך במיגון היקפי בעזרת ציוד כיבוי אש מסוג:

 • גלגלונים
 • ארונות
 • כיבוי ברזי כיבוי
 • זרנוקים
 • ועוד
 •  
   
   
  כיבוי אש חולון
   
   
   
   

  ציוד כיבוי אש של קורש

   
  נציגי החברה שלנו יכולים להעניק לכם ייעוץ אישי על פעולות בטיחות אש בעיר חולון. אנו מתאימים את מערכת הכיבוי בכפוף לתנאי השטח, מסייעים בבחירת כלים העולים בקנה אחד עם הצרכים של העסק, ומתחייבים לספק הצעת מחיר משתלמת. החברה שלנו משווקת רק ציוד כיבוי אש העומד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר. לאורך השנים צברנו ידע, ניסיון וכלים, המאפשרים ביצוע בדיקות תפעוליות שוטפות עבור תושבי חולון והסביבה.
  בין היתר, באמצעות יצירת קשר עם נציגי החברה תוכלו לתאם התקנה של ציוד כיבוי אש. צוות המתקינים שלנו עובר הסמכות מיוחדות ויכול להציל חיים.

  אנו מספקים את שירותי הייעוץ ללא התחייבות, ונשענים על היכרות עמוקה עם כללי הבטיחות בישראל:
  חייגו 03-5588233, ותוכלו לשמוע פרטים נוספים על כיבוי אש בחולון.