צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מגן אש

 
 
 
זקוקים לציוד מגן אש? רוצים להבטיח פריסה נכונה של מטפים ומערכות גילוי?
מעוניינים להבטיח השתלטות מוקדמת על מוקדי אש?
 
חברת קורש גילוי אש בע"מ פועלת כבר משנת 1986, ומחזיקות בשורה ארוכה של תעודות והסמכות מקצועיות. כל נציגי החברה עוברים חפיפה מיוחדת, ומציעים ללקוחות שירות אמין ויחס אישי. מעבר לכך, החברה מתמחה בפריסת פתרונות גילוי ומגן אש מכל הסוגים:

  • ציוד כיבוי אש
  • מערכות גילוי אש
  • כיבוי בלוחות חשמל
  • מטפים
  • צינורות כיבוי וזרנוקי מים
  • גלגלונים
 
 
 
מגן אש
 
 
 
 
צרו קשר עם נציגי חברת קורש גילוי אש בע"מ, ורכזו את הבקשות שלכם מול אנשי מקצוע מנוסים.

המאפיין המשותף לקטלוג מוצרי החברה הוא עמידה בתווי תקן של מכון התקנים הישראלים ומכונים בינלאומיים. בנוסף, החברה מספקת שירותי תחזוקה על פי תקן 129 חלק 1 מת"י למערכות ולציוד כיבוי אש. החברה מציבה בראש סדר העדיפויות ציוד מגן אש עבור הלקוח, אך מכירה בצרכים הייחודיים של כל עסק, בית פרטי, ארגון או בניין. נציגנו עומדים לרשות הלקוחות מהרגע הראשון של בחירת הציוד, דרך ההתקנה ועד מימוש תקופת האחריות.
 

מגן אש ושירותים נוספים

 
דרכנו ניתן לברר על בדיקת תקינות של מטפים או מערכות כיבוי וגילוי אש. אנו יודעים, כי רכישה חד פעמית של מוצרי כיבוי אינה מספיקה: עם השנים חלות התפתחויות בתחום הבטיחות, ונציגנו גאים להוביל את הענף הזה בישראל. אנו מציעים שירותי בדיקה מקיפים בעלות משתלמת, ומזמינים גם אתכם להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים.
 
רוצים להגן על העסק או הבית מפני אש? לא יודעים איך לעמוד בדרישות של מכבי אש לצורך הפעלת העסק? חייגו למספר 03-5588233, ונוכל להעניק לכם ציוד מגן ברמה הגבוהה ביותר.