חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מזנק כיבוי אש

זקוקים למזנק עבור מערכות כיבוי אש? לא מוכנים להתפשר על הבטיחות? צרו קשר עם נציגי חברת קורש גילוי אש בע"מ, ובואו לקבל הצעת מחיר משתלמת על כל סוגי הציוד.

החוק מחייב התקנת ציוד לכיבוי אש במקומות רבים. אולם, למרבה הצער אין שום חוק שמחייב התקנה זאת בבתים פרטיים. בנייני מגורים יודעים שיש סיבה טובה להתקין ציוד זה, לא רק בגלל תקנות הבטיחות והחוק, אלא משום שיותר מדי מקרים נגמרו באסון, ואנו חשים מחוייבים לעשות את המעשה הנכון מבחינה הגיונית.

כשקונים מזנק כיבוי אש, חובה להתקין את כל החלקים הקריטיים, ולוודא כי הם תוצרת יצרן איכותי ומשווק איכותי, כדי שלא יאכזבו אותנו ברגע האמת. בעת הצורך, מזנק כיבוי אש איכותי יוכל לעשות את העבודה מבלי החשש שמא יתפרק או לא יעביר את המים שצריך למקום שצריך בכדי לכבות את השריפה.

חברת קורש גילוי אש בע"מ עוסקת כבר שנים רבות בשיווק מכשירים וציוד לכיבוי וגילוי אש. עם זאת, אנחנו בחברה יודעים כי לפעמים הדברים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל ומצילים חיים. זו הסיבה שאנו מפקחים מקרוב על ייצור המוצרים, ומספקים ללקוח רק ציוד העומד בתווי התקן המחמירים בעולם.

בין היתר, דרכנו ניתן לרכוש מזנק כיבוי אש, המבטיח מיצוי מלא של יכולות הצינור או הזרנוק.

קורש גילוי אש

איך בוחרים מזנק כיבוי אש ?

מזנק כיבוי אש עונה על מספר צרכים בו זמנית. ראשית, הוא אחראי על הפעלת זרנוק המים, וקובע במידה רבה את עוצמת הזרם. שנית, עליו להיות פשוט לתפעול, ולעמוד גם בתנאים קיצוניים של חום, מזג אוויר, לחץ וכדומה. מעבר לכך, המזנק משמש לקוחות פרטיים וגם צוותי כיבוי מקצועיים. אין להקל ראש בחשיבות של המזנק או להתפשר על המפרט הטכני שלו.

ציוד כיבוי אש איכותי

מזנק כיבוי אש הוא חלק שקל להפעיל ברגע שלומדים איך לתפעל אותו ולחבר אותו לגלגלון צינור כיבוי האש. אסור להשאיר ציוד כיבוי אש לא שלם ולא מתוחזק היטב, ולכן מומלץ לבדוק אותו בקביעות, כדי לוודא שמחובר היטב ושאפשר להפעיל אותו במקרה חירום.

אתם צריכים להבטיח לעצמכם ציוד שלם לכיבוי אש ולהחזיק אותו בקומות אסטרטגיים בבניין, כמו גם בבתים פרטים. זה עשוי להציל את חייכם ואת הרכוש שלכם במקרה הצורך. בנוסף, כשזה אפשרי ואינו מסכן את החיים שלכם, במקום לחכות לצוותי כיבוי האש, אתם יכולים להשתמש במזנק כיבוי האש ולהתחיל במניעת התפשטות השריפה.

התקנת מזנק כיבוי אש אצל חברת קורש

  • התאמה של ציוד כיבוי וגילוי אש אל הבית או העסק
  • המלצה על פריסת מטפי אש
  • בירור תקנות בטיחות אש לצורך קבלת אישורים
  • ליווי בעת בחירת מוצרי כיבוי וגילוי אש
  • התקנה של מוצרים תוך זמן קצר
  • אחריות לתקופה ארוכה
  • זמינות מלאה לשאלות, בעיות, טענות או בירורים

אם ברצונכם לקבל ייעוץ מקצועי מצוות המומחים של קורש בכל מה שקשור למזנק כיבוי אש צרו איתנו קשר עוד היום או חייגו בטלפון
03-5588233 ונשמח לעמוד לשירותכם.

תפריט נגישות