חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חשיבות בדיקות תקופתיות לציוד כיבוי אש

גלאי עשן

כל מי שמנהל משרד גדול חייב להבין שחלק מהאחריות שלו היא לדאוג לשלומם של העובדים. זה אומר שמידי פעם צריך לעשות ימי היערכות למצבי חירום, וזה אומר שצריך לדאוג גם שיהיה בבניין את כל הציוד הדרוש לכיבוי אש. זה לא משנה אם יש לכם מערכת של גילו יאש במשרד, מערכת של כיבוי אש או כל מיני עזרים אחרים שבהם תוכלו להשתמש אם חלילה תפרוץ שריפה, כי אם לא תבדקו את כל הציוד הזה לא בטוח שהוא יוכל לעזור לכם. זה שקניתם מטפים רבים לכל קומה בבניין לפני שנים זה עדיין לא אומר שאותם מטפים יכולים לכבות אש, ממש כפי שלא כל גלאי עשן עובד גם אחרי שנים.

בדיקה שעוזרת לעשות הערכת מצב

החשיבות של בדיקות תקופתיות של הציוד שלכם לכיבוי אש היא גדולה, כי בעזרת בדיקה כזה אפשר לדעת האם יש לכם איך להתגונן מפני האש או לא. כלומר, אתם לא יכולים להיות שאננים רק כי יש לכם גלאי עשן, כי מה הוא שווה ואיך הוא יעזור לכם אם בבדיקה יתגלה שהוא בכלל לא עובד? זה נכון גם לגבי כל שאר הציוד של כיבוי האש כך שצריך לקחת אתזה בחשבון והבדיקות התקופתיות תעזורנה לכם להבין איפה אתם עומדים בנושא הזה.

תיקונים מקצועיים

אם תעשו בדיקה תקופתית ותגלו שאותו גלאי עשן כלל לא עובד או שתגלו שהציוד הנלווה שלכם לא מספיק טוב, הרי שתוכלו לקבל החלטה מה אתם עושים בנידון ואיך אתם משפרים את המצב. אתם יכולים לעשות את זה בעזרת המומחים בתחום שיוכלו להסביר לכם האם אפשר לתקן את הציוד שיש לכם או שצריך לקנות ציוד חדש. אומנם זה נכון שלהזמין שירות של בדיקות תקופתיות לציוד של כיבוי האש זו הוצאה כלכלית, אך אם זה מה שיגרום לציוד הזה לעבוד אז אין ספק שזה חשוב ואסור לוותר על כך. זה נכון שאולי הציוד שלכם של כיבוי האש לא יוכל לכבות לחלוטין את השריפה, אך הוא כן יוכל למזער את הנזקים שלה ולכן הציוד הזה חייב להיות תקין.

הזמינו שירות מהמומחים בתחום

בין אם אתם רוצים שיבדקו לכם גלאי עשן שיש לכם במשרד או שאתם רוצים שיבדקו את כל הציוד הנלווה, הרי שאתם צריכים להזמין שירות כזה רק מהמומחים בתחום. לא כל חברה שתוכל להגיע למשרד או לבית שלכם ולבדוק את המערכות שמותקנות אצלכם זו חברה שאפשר לסמוך על השירות שלה, כך שבהחלט כדאי לכם לבדוק מה בדיוק יכולה להציע לכם כל חברה. לעתים עדיף לשלם יותר על הבדיקות כי אם זה מה שמבטיח שהן תעשינה בצורה מקצועית וטובה הרי שזה כדאי לכם מאוד.

תפריט נגישות