צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מילוי מטפים

 
זקוקים לשירותי מילוי מטפים? מתכננים לעבור בקרוב ביקורת בטיחות באש?
חייגו אל נציגי חברת קורש גילוי אש, ונתאם עבורכם שירות במחיר משתלם.
 
 
חברת קורש גילוי אש מספקת שירותי אספקה, התקנה ותחזוקה מלאה של ציוד כיבוי אש ידני מכל הסוגים. בין היתר מתמחה החברה במילוי מטפים המיועדים עבור לקוחות במגזר הפרטי, התעשייתי או הציבורי. נציגנו מגיעים עד בית הלקוח או העסק תוך זמן קצר, ומבצעים את המילוי תוך הקפדה על הוראות הבטיחות.

יש לנו את הניסיון הדרוש על מנת לזהות מטפים פגומים או להמליץ ללקוחות על אמצעים יעילים עבור גילוי וכיבוי אש. בנוסף, אנו עוסקים בהתקנה של מערכות כיבוי אוטומטיות ללוחות חשמל תקן, ובהתקנה של תאורת חירום, גלאי עשן עצמאיים לבתים, שילוט פולט אור ושלטי הכוונה. אנו מרכזים את כל סל השירותים תחת קורת גג אחת במטרה להקל על הלקוח ולהוזיל מחירים.
 
 
 
מילוי מטפים
 
 
 
 

מתי מבצעים מילוי מטפים?

 
לאחר הפעלה ראשונית של המטף לא ניתן להשתמש בו שוב. ההפעלה באה לידי ביטוי בפתיחה של הנצרה, כאשר מילוי מחודש מתבצע אך ורק באמצעות תחזוקאי מטפה מוסמך. אנו מעסיקים אנשי מקצוע מן הסוג הזה, ומקפידים על שורה ארוכה של הסמכות:

  • הדרכות אישיות לקראת ביקור בבית הלקוח או העסק
  • עדכונים קבועים בחידושים בתחום של בטיחות באש
  • יחס אישי לכל לקוח
  • התאמה מלאה של המוצר ושירותי המילוי עבור הלקוחות

מטפה הנשלח לתחזוקה דורש החלפה מיידית במטפה חדש בעל אותו כושר כיבוי. את כושר הכיבוי של המטפה ניתן לבדוק באמצעות הוראות היצרן המופיעות על גביו.

 

מטפי כיבוי אש מחיר

 
כידוע, קיימים סוגי מטפים שונים, המיועדים למטרות שונות, ולכן, הם גם מגיעים בנפחים שונים. למשל, מטף כיבוי אש המוחזק ברכב למקרים בהם עלולה לפרוץ שריפה פתאומית בו, לרוב, יהיה קטן בהרבה ממטף כיבוי אש שיוחזק בבית או במשרד, ובוודאי שיהיה קטן יותר ממטף כיבוי אש המשמש במפעל.
נפחם של מטפי כיבוי אש נע בין 0.5 קילו ל-9 קילו - למטפי הקצף, קילו עד 6 קילו למטפי אבקה ו-1-6 קילו למטפי גז הלוקרבון. בהתאם לקריטריונים השונים, משתנה גם מחיר מטף הכיבוי. למשל, את כל נפחי מטפי כיבוי האש הפועלים על בסיס אבקה, ניתן לרכוש בסכום של עד 250 ₪, מטפי גז הלוקרבון יהיו יקרים יותר ומחיר מטף הלוקרבון / הלוטרון שנפחו 6 קילו יגיע לעד כ-1000 ₪, בעוד שמטפי הקצף ישתרעו בטווח המחירים שבין 80 ₪ למטף קצף ביתי קטן בן 0.5 קילו ועד לכ-550 ₪ למטף הקצף הגדול, בן 6 הקילוגרמים.
כמובן שישנם גם מטפים גדולים יותר (בני 12 ואפילו 50 קילו) אבל הם פחות שכיחים בשימוש היומיומי.

 

מילוי מטף כיבוי אש מחיר

 
מטף כיבוי אש חייב לעבור מילוי מחדש בשני מקרים עיקריים - הראשון בהם הוא המקרה שבו, בשל זמן רב ללא שימוש, המטף מאבד מהלחץ שבו. התופעה מוכרת וידועה בכל סוגי המטפים ובכל הגדלים, כך שזה עלול לקרות לכל מטף, סופו של דבר. אבל גם כאן, נראה הבדל ברור באורך חיי מטף איכותי מול אורך חיי מטף שאיכותו ירודה. בדיקת תקינות תקופתית והחלפת המטף באופן קבוע אחת בתדירות המומלצת על פי היצרן יכולים לפתור זאת.
המקרה השני שידרוש מילוי, הוא מקרה שבו שוחררה נצרת המטף והשתמשתם בו (או שלא). גם כאשר מדובר על מילוי מטף כיבוי אש, מחיר הוא פועל יוצא של קריטריונים שונים, אבל, ככלל, ניתן לומר שמחיר מילוי מטף של 3 ק"ג יעלה עד ל-150 ₪ ואילו מילוי מטף של 6 ק"ג יעלה בין 250 ₪ ל-300 ₪.
 
בנוסף, המומחים שלנו ממליצים על בדיקה של תאריכי התפוגה והחלפה במידת הצורך.
חייגו עוד היום 03-5588233 לצורך מילוי מטפים.