חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מילוי מטפים

חברת קורש גילוי אש מספקת שירותי אספקה, התקנה ותחזוקה מלאה של ציוד כיבוי אש ידני מכל הסוגים. בין היתר מתמחה החברה במילוי מטפים המיועדים עבור לקוחות במגזר הפרטי, התעשייתי או הציבורי. נציגנו מגיעים עד בית הלקוח או העסק תוך זמן קצר, ומבצעים את המילוי תוך הקפדה על הוראות הבטיחות.

יש לנו את הניסיון הדרוש על מנת לזהות מטפים פגומים או להמליץ ללקוחות על אמצעים יעילים עבור גילוי וכיבוי אש. בנוסף, אנו עוסקים בהתקנה של מערכות כיבוי אוטומטיות ללוחות חשמל תקן, ובהתקנה של תאורת חירום, גלאי עשן עצמאיים לבתים, שילוט פולט אור ושלטי הכוונה. אנו מרכזים את כל סל השירותים תחת קורת גג אחת במטרה להקל על הלקוח ולהוזיל מחירים.

מטפי כיבוי אש מחיר


סוג מטףמשקלמחיר
מטפי קצף0.5 – 6 ק"ג80 – 550 ש"ח
מטפי אבקה1- 6 ק"געד 250 ש"ח
מטפי גז הלוקרבון6 ק"געד 1000 ש"ח
מטפי גז הלוטרון6 ק"געד 1000 ש"ח
 

לאחר הפעלה ראשונית של המטף לא ניתן להשתמש בו שוב. ההפעלה באה לידי ביטוי בפתיחה של הנצרה, כאשר מילוי מחודש מתבצע אך ורק באמצעות תחזוקאי מטפה מוסמך. אנו מעסיקים אנשי מקצוע מן הסוג הזה, ומקפידים על שורה ארוכה של הסמכות:

  • הדרכות אישיות לקראת ביקור בבית הלקוח או העסק
  • עדכונים קבועים בחידושים בתחום של בטיחות באש
  • יחס אישי לכל לקוח
  • התאמה מלאה של המוצר ושירותי המילוי עבור הלקוחות

מטפה הנשלח לתחזוקה דורש החלפה מיידית במטפה חדש בעל אותו כושר כיבוי. את כושר הכיבוי של המטפה ניתן לבדוק באמצעות הוראות היצרן המופיעות על גביו.

מטף לכיבוי אש חייב לעבור מילוי מחדש בשני מקרים עיקריים –
מקרה ראשון – הוא המקרה שבו, בשל זמן רב ללא שימוש, המטף מאבד מהלחץ שבו. התופעה מוכרת וידועה בכל סוגי המטפים ובכל הגדלים, כך שזה עלול לקרות לכל מטף, סופו של דבר. אבל גם כאן, נראה הבדל ברור באורך חיי מטף איכותי מול אורך חיי מטף שאיכותו ירודה. בדיקת תקינות תקופתית והחלפת המטף באופן קבוע אחת בתדירות המומלצת על פי היצרן יכולים לפתור זאת.

מקרה שני – ידרוש מילוי, הוא מקרה שבו שוחררה נצרת המטף והשתמשתם בו (או שלא).

 גם כאשר מדובר על מילוי מטף כיבוי אש, מחיר הוא פועל יוצא של קריטריונים שונים, אבל, ככלל, ניתן לומר שמחיר מילוי מטף של 3 ק"ג יעלה עד ל-150 ₪ ואילו מילוי מטף של 6 ק"ג יעלה בין 250 ₪ ל-300 ₪.

בנוסף, המומחים שלנו ממליצים על בדיקה של תאריכי התפוגה והחלפה במידת הצורך.

תפריט נגישות