צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות גילוי אש ועשן לבית ולעסק

 
כל עסק מחוייב בהתקנת ציוד כיבוי אש ומערכות לגילוי אש ועשן, כדי לקבל את הרשיון להפעיל את העסק. כל עסק מקבל הנחיות מדוייקות משירותי הכבאות לגבי סוג הציוד הדרוש, כמות הציוד והתקנים להתקנתו הבטיחותית.

על מנת לבצע זאת מומלץ להתקשר עם חברה המשווקת והמתקינה ציוד כיבוי אש ומערכות גילוי אש ועשן, כדי לקבל את השירות הטוב והאיכותי ביותר, שיעמוד בכל הדרישות כדי לקבל הרשיון להפעלת העסק.
 
מערכות גילוי אש ועשן
 
מערכות גילוי אש ועשן נחשבות למערכות חשובות בכל מקום ציבורי והן למעשה מספקות את מלוא הבטיחות מפני שריפות. החוק מחייב להחזיק מערכת גלאי עשן בכל מקום ציבורי שמכיל מעל כמות מסוימת של אוכלוסייה. מערכת כזו יכולה להיות גם בבית פרטי או בעסק ובכל מרכז ציבורי כמו מוסד לימודי, מרכז קניות, מלונות, אולמות אירועים, קניונים, מסעדות וכדומה. באמצעות מערכות גילוי אש ועשן יהיה ניתן למנוע מלהבה מזערית להתלקח ולהוות סכנה ונזק גדול לרכוש ולנפש. כיצד פועלת מערכת גילוי אש? ואיך היא מתריעה בזמן אמת? התשובות במאמר שלפניכם.
 

סוגים שונים של מערכות

 
כאמור, כל שריפה מתחילה מלהבה קטנה, בעוד שהשריפות הגדולות מתפרצות כשלא מצליחים לגלות אותן עוד בשלב שהן מזעריות. במידה ומגלים את הלהבה הקטנה עוד בטרם האש מתחילה להתפשט, ניתן למנוע אסון כבד ולהצליח לכבות אותה בזמן. ללא מערכות גילוי אש ועשן, איתור האש הופך ליותר קשה והנזק יהיה בלתי נמנע. מערכת גילוי אש ועשן נשענת על עובדה זו.

מערכות אלה מותקנות בכל מקום, שיש סבירות גבוהה לפריצת דליקות ושריפות כגון:


  • מפעלים תעשייתיים, בתי מלאכה ומחסנים
  • מטבחים
  • חדרי חשמל
  • חדרי מכונות ומתקנים הפועלים על גז
  • במשרדים
  • בתים פרטיים

מערכות אלה, המותקנות במקומות שהוזכרו, מגיעות בצורות ובסוגים שונים, והעיקריים שבהם הם: גלאי עשן, גלאי חום ולחצני מצוקה המופעלים בצורה ידנית. מערכות אלה מחוברות לגורמים שונים, ושולחות אליהם התראות ברגע שהגלאי מופעל. גורמים אלה יכולים להיות קצין הבטחון של העסק, בעל העסק, חברת השמירה של העסק, ואף מרכז שירותי הכבאות המקומי.
 

מערכות שגם מכבות אש

 
בנוסף להתראות ולצפצוף החזק שמערכות אלה משמיעות ברגע שהן מופעלות, רבות מהן מחוברות ישירות למערכות כיבוי אש אוטומטיות, המתחילות בפעולות כיבוי מיידיות בעת הפעלתן. מערכות אלה הן בעיקר מערכות התזה של מים (ספרינקלרים) או מערכות להתזת חומרי כיבוי נוספים. כדי להצטייד במערכת המתאימה לצרכים שלכם עליכם לקבל ייעוץ מקצועי באשר לסוג המערכת, היקף המערכת והתקנתה במקומות הנכונים. על מנת לעשות זאת, יש להתקשר עם חברה מקצועית, ובעלת מוניטין בכל הקשור לציוד כיבוי אש ומערכות לגילוי וכיבוי אש. חברת קורש גילוי אש היא חברה המתמחה בתחום הכיבוי, והיא בעלת נסיון רב שנים בתחום.
 

 

רכישה של מערכות גילוי אש ועשן

 
 
כעת, שברור לנו תפקידן הקריטי של מערכות גילוי אש ועשן, בהתרעה המידית שלהן ובניהול מערכות שונות לטיפול בשריפה, יש לדעת איזו מערכת לרכוש. רכישה של מערכות גילוי אש ועשן איכותיות תהיה לא פעם משימה מורכבת. יש כאמור לא מעט סוגי מערכות ובהתאם לזאת, יש גם לא מעט יצרנים, חברות ותחרות גדולה בענף ולא פשוט יהיה להחליט על מערכת גילוי אש ועשן שתתאים למבנה המסוים או לצרכים הספציפיים. על כן, ההמלצה תהייה להתייעץ עם מומחים בתחום ולא לרכוש לבד את מערכת הגילוי בהיעדר ייעוץ מקצועי.
 

 
חברת קורש משווקת ומתקינה מערכות אלה בהתאם לכל התקנים הנדרשים, ובהתאם לדרישות שירותי הכבאות, על מנת שאתם תקבלו את רשיון הפעלת העסק בצורה חלקה ומהירה.החברה מספקת שירותי תחזוקה שוטפים למערכות, ומעניקה אחריות מלאה על מוצריה, ועל ההתקנות שהיא מבצעת. חברת קורש מוודאת, כי ברשותכם יהיה כל הציוד הנחוץ לכיבוי אש, גילוי עשן ואש, והיא מכינה אתכם לכל מצב חירום בתחום זה. החברה מעודכנת בכל החידושים באחרונים בתחום, ותוכל לתת לכם ייעוץ מקצועי מקדים לפני הרכישה וההתקנה של המערכות השונות.