צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ציוד גילוי אש ועשן

 
גילוי אש ועשן הוא הכרחי בכל מרחב מודרני שבו רוצים לשמור על בטיחות בין אם מדובר בבית שלכם, בין אם מדובר במרחב ציבורי כזה או אחר ובין אם במקום העבודה שלכם – אחד הדברים החשובים ביותר שאליהם עליכם להיערך בצורה הנכונה ביותר הוא כל מה שנוגע לגילוי אש ועשן. סכנת אש, כפי שאתם בוודאי מבינים, היא דבר שאסור להקל בו ראש – אף אחד מאתנו לא רוצה להתעורר מאוחר מדי ולהבין כי הוא נמצא בסביבה לא בטוחה שאין בה ציוד גילוי אש אפקטיבי, וכך שריפה יכולה להיות בלתי מזוהה עד שלב מאוחר מדי ולעלות לנו בנזק ברכוש לכל הפחות, ובאבדות בנפש במקרה הגרוע ביותר. לכן, חשוב לתכנן את כל מה שנוגע לגילוי אש ועשן במרחב בצורה הנכונה ביותר, וכעת נכיר אפשרויות שונות של ציוד המשמש לגילוי אש ועשן.

חייגו עכשיו לבחירת ציוד גילוי אש:

03-5588233
 
ציוד גילוי אש
 

אפשרויות שונות של ציוד המשמש לגילוי אש ועשן, ומה שחשוב לדעת בתחום זה

 
גילוי עשן – כאשר מדברים על ציוד גילוי אש, האפשרות הבסיסית עליה מדברים על פי רוב היא אפשרות של גילוי עשן. הסיבה לכך היא פשוטה למדי – אין עשן בלי אש, ורמת הרגישות של גלאי עשן מבטיחה כי יהיה גילוי יעיל וזיהוי מדויק של מצבי אש והתקלחות במרחב, וכך גם מובטח הטיפול היעילה והמהיר במצב זה. חשוב להכיר אפשרויות שונות בתחום זה, וישנם לא מעט גלאי עשן בשוק כיום – וניתן גם לבחור בין ציוד גילוי המחובר לאזעקה רועשת ושקטה בלבד, לבין ציוד המחובר אוטומטית למערכות כיבוי אש וכך מבטיח את המעטפת הבטוחה ביותר במצבים של אש. בכל מקרה, בין אם מדובר בגלאי עשן המבוססים על קליטת עשן לתוכם, ובין אם מדובר בגלאים אופטיים המזהים עשן שפוגע בקרן האור שהם מוציאים ושמשמשת לזיהוי – יש לבחור במערכת ברגישות מתאימה ובהיקף מתאים למרחב בו אתם נמצאים.

• גילוי טמפרטורה – עוד אפשרות שכיחה בכל מה שנוגע לציוד גילוי אש היא אפשרות שלא מבוססת על גילוי עשן, אלא על זיהוי אש באמצעות מדידת טמפרטורה מדויקת במרחב. שיטה זו מתאימה במיוחד במרחבים גדולים, בהם במצב של שריפה יתכן כי העשן לא יגיע במדויק לגלאי העשן, אך הטמפרטורה תעלה בצורה משמעותית בכל מקרה, וכך הגלאי הרגיש יזהה את המצב ויפעיל את מערכות הכיבוי והאזעקה. מערכות אלה צריכות להיות מותקנות, אם כן, במיקומים נכונים ובצורה המדויקת ביותר על ידי שירות שמתמחה בכך.
 

קורש גילוי אש מבטיחים לכם פתרון שמבטיח לכם מרחב בטיחותי ככל הניתן

 
החל מהמבחר האפשרי של ציוד גילוי אש ועשן הזמין דרכנו, דרך הבחירה המדויקת של מה שנחוץ לכם ועד ההתקנה המקצועית בדיוק כפי שנחוץ לכם מבחינת כמות ודיוק – השירות של קורש גילוי אש מבטיח לכם את המרחב הבטיחותי ביותר שתוכלו לספק לעצמכם.