צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צינור כיבוי אש

 
 
 
צינור כיבוי אש תקין מציל חיים!
לרכישת מוצר איכות באחריות מלאה חייגו
03-5588233,
כי על ציוד מיגון בפני שריפות לא מתפשרים!
 
אם אתם רוצים להיות בטוחים שהבית המשותף בו אתם גרים, הבניין רב הקומות בו אתם עובדים או המפעל שנמצא בבעלותכם יהיו מוגנים באופן מלא מפני דליקות, יש דבר אחד שעליו אסור לוותר: צינור כיבוי אש.באמצעות מתקן זה תוכלו להבטיח שתהיה לכם אפשרות להשתלט על השריפה ובמקרים רבים – גם לכבותה לגמרי, אפילו לפני שיגיעו כוחות הסיוע.
 

מה חשוב לדעת על צינור כיבוי אש?

 
בדומה לכל ציוד המשתייך לתחום, הרי שגם מתקן זה חייב בתחזוקה, על מנת שבזמן חירום תוכלו להשתמש בו כשאתם סמוכים ובטוחים שהוא יעשה את העבודה כראוי. חשוב לציין, שצינורות שאינם מתוחזקים כראוי עלולים להתבלות או להיות סתומים וכתוצאה מכך לגרום לנזקים לבניין ולמערכת החשמל, וכמובן – לא להיות יעילים בשעת אמת, מה שעלול לגרום לנזקים חמורים בנפש וברכוש.
 

איזה ציוד צריך להיות בבתים משותפים?

 
 
בבית פרטי מספיק שיהיה גלאי עשן ומטף. בבתים משותפים חובה שיהיה מטפים, ברזי כיבוי, גלגלונים, זרנוקים ומזנקים (להגברת לחץ המים). את אורך הצינור / הזרנוקים. אמנם יש לבחור בהתאם לגובה הבניין ולמספר הקומות שלו. מדובר בהוצאה כספית, הן בעצם רכישתו של הציוד והן בעצם בדיקתו התקופתית, אך השקעה כספית זו עשויה להיות משתלמת ביותר בשעת חירום ויכולה להציל אתכם ולמנוע נזקים לרכושכם.
 
 
 
צינור כיבוי אש
 
 
 
 

צינור כיבוי אש קונים בקורש

 
חברת קורש כיבוי אש תשמח לשלוח אליכם יועץ מקצועי אשר ינחה אתכם ויעזור לכם לבחור את הציוד המתאים ביותר לצורכיכם. הנציג ישמח להמליץ על אפשרויות המיגון המתאימות ביותר לאתרכם, וידאג לספק לכם ציוד ומתקנים איכותיים בלבד – באחריות.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת ציוד שיוכל להציל אתכם בשעת שריפה חייגו 03-5588233
ונשמח לעמוד לשירותכם.