חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צינור כיבוי אש

בדומה לכל ציוד המשתייך לתחום, גם צינור כיבוי אש הוא מתקן שחייב תחזוקה, על מנת שבזמן חירום תוכלו להשתמש בו כשאתם סמוכים ובטוחים שהוא יעשה את העבודה כראוי. חשוב לציין, שצינורות שאינם מתוחזקים כראוי עלולים להתבלות או להיות סתומים וכתוצאה מכך לגרום לנזקים לבניין ולמערכת החשמל, וכמובן – לא להיות יעילים בשעת אמת, מה שעלול לגרום לנזקים חמורים בנפש וברכוש.

אם אתם רוצים להיות בטוחים שהבית המשותף בו אתם גרים, הבניין רב הקומות בו אתם עובדים או המפעל שנמצא בבעלותכם יהיו מוגנים באופן מלא מפני דליקות, יש דבר אחד שעליו אסור לוותר: צינור כיבוי אש. באמצעות מתקן זה תוכלו להבטיח שתהיה לכם אפשרות להשתלט על השריפה ובמקרים רבים – גם לכבותה לגמרי, אפילו לפני שיגיעו כוחות הסיוע.

צינור כיבוי אש הוא צינור גמיש המספק מענה מיידי ומהיר על דליקות ושריפות בלתי צפויות. זהו צינור המהווה חלק בלתי נפרד מערכת החירום של כל עסק בישראל. יתרה על כך, הצינור צריך להיות נוכח גם בקרבת בנייני מגורים, דירות, בתים פרטיים ועוד.

קורש גילוי אש

מה חשוב לדעת על צינור כיבוי אש?

ציוד כיבוי אש הוא די פשוט לתפעול אבל בכל זאת, חייבים לדעת שלפעמים ברגע האמת אתם עלולים להיבהל ולהיכנס ללחץ ולהפעיל את הציוד באופן שגוי. כשאנחנו מוכרים לכם את הציוד לבית או למשרד שלכם אנחנו מבטיחים שתשתמשו בו נכון ותדעו מה לעשות בו. כל השאר כבר תלוי במידת ההיכרות שלכם עם צינור כיבוי אש והיכולת שלכם להתעשת ברגע האמת ולכבות שריפה. ציוד כיבוי האש הם הביטחון שלכם במקרה של שריפה והידיד הטוב ביותר שלכם בבניין, ולכן כדאי לדעת בדיוק איך לשחרר אותו מהגלגלון ומהארון ולהביאו במהירות אל אזור השריפה.

איזה ציוד צריך להיות בבתים משותפים?

קורש גילוי אש

בבית פרטי מספיק שיהיה גלאי עשן ומטף. בבתים משותפים חובה שיהיה מטפים, ברזי כיבוי, גלגלונים, צינורות כיבוי אש ומזנקים (להגברת לחץ המים). אמנם יש לבחור בהתאם לגובה הבניין ולמספר הקומות שלו. מדובר בהוצאה כספית, הן בעצם רכישתו של הציוד והן בעצם בדיקתו התקופתית, אך השקעה כספית זו עשויה להיות משתלמת ביותר בשעת חירום ויכולה להציל אתכם ולמנוע נזקים לרכושכם.

צינור כיבוי אש רוכשים אצל קורש

לאורך השנים צברנו ניסיון רב בהתאמת צינורות כיבוי אש לכל לקוח על פי גיבוש אופי הפעילות, הצרכים והתקציב. ציוד כיבוי האש שלנו מתאים לכיבוי מוצקים מכל הסוגים, ומשרת גם לקוחות במגזר התעשייתי והעסקי. ציוד כיבוי האש שלנו עמיד בזעזועים, הפרשי טמפרטורות, לחץ ותנאי מזג אוויר קיצוניים.

אנו עומדים לרשותכם בשלב בחירת הצינור, ומתחייבים למוצר בעל תו תקן ישראלי ובינלאומי. המחיר שלנו הוא המשתלם בישראל, וזאת בזכות מחויבות מלאה לתחום הכיבוי.

תפריט נגישות